Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Mbante duhan kontrabandë, arrestohet shqiptari në Greqi

Një 47-vjeçar shqiptar është ndaluar ditën e sotme qytetin e Volosit nga policia greke për shpërndarje të duhanit kontrabandë.

Policia i ka sekuestruar 3 pako me duhan (157 sasia gramë) dhe 246 gramë të tjera duhani të papërpunuar.

Duhani i konfiskuar rezulton se nuk ka patur pulla të doganës. Shqiptari do të gjykohet për shkelje të ligjeve të importit doganor.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet