Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

“Ma vranë për 300 mijë lekë rrogë”, kush ishte shoferi i prokurorit Ndoja që ndërroi jetë sot

Pas 6 ditësh në agoni Andi Makoku, me detyrë shofer i prokurorit Arjan Ndoja, ka ndërruar jetë pasditen e sotme në Spitalin e Traumës.

Maloku së bashku me Prokurorin Ndoja dhe shtetasin Pëllumb Muharremi, ranë pre e një atentati pranë Mbikalimit të Shkozetit.

30 vjeçari, përpara se të ishte shofer i prokuorit Ndoja, ka punuar si punonjës policie në komisariatin e Krujës. Ndërkohë që kishte vetëm disa kohë që punonte si shofer shoqërues i prokurorit Arjan Ndoja.

Ai mori dy plumba, një në mushkëri dhe një shtyllën kurrizore. ] Nëna e tij tha në derën e Spitali të Traumës së djali i saj punonte për vetëm 30 mijë lekë të reja.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.