Lajmi i fundit

Ky është Andi Maloku, shoferi i prokurorit Ndoja që ndërroi jetë në Spitalin e Traumës (foto)

Shoferi i prokurorit Arjan Ndoja, Andi Maloku ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës, 6 ditë pas atentatit që u bë në Shkozet.

Në ambientet e spitalit janë dëgjuar ulërimat e familjarëve, ndërkohë që forca të shumta policie kanë shkruar në spitalin e Traumës.

Në mjet, së bashku me Ndojën, udhëtonin edhe Aleksandër Laho dhe Andi Maloku, të cilët kanë mbetur të plagosur.

Maloku u dërgua me urgjencë në Spitalin e Traumës në gjendje të rëndë shëndetësore, ndërsa ka ndërruar jetë sot pasi nuk ka mbijetuar dot plagëve të mara.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close