Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Edi Rama njofton zbulimin e nje seriali vjedhjesh ne Kruje: Policia po godet fort

Kryeministri Edi Rama reabgoi ne lidhje me arrestimin e autoreve te vjedhjes se postes ne Fushe Kruje.

Rama njofton edhe lajmin se arrrestimi i ketyre personave ka zbardhur nje zinxhir vjedhjes ne zonen e Krujes.

“Kapja e menjëhershme e autorëve të vjedhjes së kasafortës së pensioneve në Krujë,që zbardh edhe disa grabitje të të njëjtëve autorë,një tjetër dëshmi e rritjes së forcës goditëse të Policisë së Shtetit dhe gatishmërisë së saj për sprovën e afërt kundër Krimit të Organizuar&KÇK?”-shkruan Rama.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet