Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vritet 43-vjecari ne Shkoder, policia: Nuk e dime cfare ka ndodhur

Nje 43 vjecar eshte vrare me arme zjarri diten e sotme ne Shkoder. Lajmi u be me dije nga policia e cila theksoi se me datë 06.11.2019, rreth orës 11:40, në fshatin Sumë, Njësia Administrative Pult, Shkodër, në rrethana ende të paqarta është qëlluar me armë zjarri shtetasi Gj. K. 43 vjeç, i cili ka ndërruar jetë.

Në drejtim të vendngjarjes janë nisur shërbimet e policisë dhe grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

Ajo cka thekson policia eshte se ende nuk dihet cfare ka ndodhur ne lidhje me rrethanat e vrasjes se 43-vjecarit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet