Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rreshjet e shiut përmbytin Durrësin, ja zonat më problematike

Rreshjet e dendura të shiut si dhe era e fortë kanë krijuar vështirësi në lëvizjen e këmbësorëve dhe mjeteve në pasditen e sotme në qytetin e Durrësit.

Situata është bërë problematike në kryqëzimin e “Stadiumit”, rrethrrotullimi tek “Stacioni i trenit”, shëtitorja ‘Taulantja’, pasi uji ka arritur disa centimetra.

Kjo situatë ka ndodhur si pasojë e bllokimit të kanalizimeve në qytetin e Durrësit dhe njëherazi ka shkaktuar shumë kaos në trafik.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet