Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Kamioni me gurë aksidentohet në malin e Tomorrit, plagoset rëndë drejtuesi i mjetit

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme ku një kamion që transportonte pllaka guri ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i mjetit.

Bëhet fjalë për 35 vjeçarin Fatjon Qama, drejtuesi i mjetit i cili është dërguar me urgjencë drejt Spitalit të Traumës në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në malin e Tomorrit në fshatin Bogovë.

Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit por është mbajtur e fshehur nga nga vetë pronarët e firmave të nxjerrjes së gurit dekorativ si dhe 35 vjeçari i cili ka deklaruar se ka rënë nga muri i shtëpisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet