Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

EMRAT/ LSI emeron 3 koordinatore te rinj

Kryesia e Ekzekutive e LSI vendos koordinatorët për qarqet Tiranë, Durrës dhe Vlorë.

Në një mbledhje të zhvilluar këtë të mërkurë, Kryesia e Ekzekutive e LSI vendosi ‘Koordinatorët e Qarkut’:

1. Tiranë- Përparim Spahiu

2. Durrës-Nasip Naço

3. Vlorë- Flamur Çelaj

Vendimi i Kryesisë Ekzekutive të LSI është vetëm për këto 3 qarqe të cilat ishin pa koordinatorë. Detyra e ‘Koordinatorëve të qarqeve’ do të jetë ndjekja e procesit zgjedhor në të gjitha nivelet dhe forumet e LSI-së deri në vitin 2020.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. Monika says

    Pse egziston lsi

Leave A Reply

Your email address will not be published.