Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

E rëndë në Greqi/ 14 vjeçarja sulmon me thikë gjatë natës nënën e saj: Nuk mbaj mend gjë

Një ngjarje e rëndë ka tronditur vendit fqinj, Greqinë.

Një vajzë 14-vjeçare sulmoi me thikë të ëmën gjatë mesnatës në Greqi, dhe gjatë marrjes në pyetje ka deklaruar se nuk mban mend gjë.

Mediat greke shkruajnë se familja ishte e rregullt dhe jo problematike, bazuar edhe në dëshmitë e fqinjëve.

Edhe pse prindërit janë të divorcuar, babai mban kontakte të vazhdueshme dhe ka marrëdhënie të shkëlqyera me vajzat, që qendrojnë me nënën.

14 vjeçarja insiston se nuk mban mend asnjë nga veprimet e saj, ndërsa ka qenë e pavetëdijshme në momentin e incidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet