Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Detaje nga vrasja e 43 vjeçarit në Shkodër, autorët lëvizën me fuoristradë

Zbulohen detaje të reja nga vrasja e 43 vjeçarit, Gjergj Krygja pasditen e sotme, në fshatin Sumë të Dukagjinit.
Autorët kanë shkuar në afërsi të banesës së Krygjes me një makinë tip Fuoristradë.
Mësohet se mbi viktimën, komisioner i Partisë Socialiste në 2015-ën, është qëlluar me katër plumba, të cilat i shkaktuan vdekjen.
Krygja baba i tre fëmijëve dhe banues në Koplik kishte shkuar drejt Dukagjinit për të marrë prodhimet e dimrit ndërsa shfrytëzimi i pyllit dyshohet të jetë bërë edhe shkak i konfliktit mes tij dhe autorëve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet