Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Basha tregon “burimin” e informacioneve për pushtetarët e Ramës

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar ditën e sotme një takim me të rinjtë në qytetin e Lezhës.

Gjatë fjalës së tij, kreu i PD-së, Lulzim Basha është ngacmuar edhe se ku i gjen informacionet për kriminelët që Rama u siguron poste në pushtet.

Në bashkinë e vetme që drejtojnë demokratët, për shkak se fituesi socialist iku për shkak të dekriminalizimit, Basha tha se kjo do të jetë diferenca e qeverisjes së tij.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet