Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Aksident i rende ne Librazhd

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në rrugën Elbasan-Librazhd.

Si pasojë e përplasjes, një person ka mbetur i plagosur rëndë.

Bëhet fjalë për Meriban Baçe 61 vjeç nga Erseka, i cili është dërguar me urgjencë në spitalin e Librazhdit.

Mësohet se ai ndodhet në gjendje të rëndë.

Makina me të cilën udhëtonte Baçe ka rrëshqitur në rrugë si shkak i shirave dhe është përplasur.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.