Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Shpërthim i fuqishëm në një pikë gazi në Fier, dyshohet se ka të lënduar

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur ditën e sotme në një pikë shpërndarje gazi në Portëz të Fierit.

Nga informacionet paraprake dyshohet se ka disa të lënduar, të cilët janë dërguar në spital si dhe dëme materiale.

Ende janë të paqarta shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes ndërkohë drejt vendit të ngjarjes janë nisur forcat zjarrëfikëse dhe policia.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.