Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Kengetarja shqiptare perjeton humbjen me te madhe

Këngëtarja Kaltrina Selimi është duke përjetuar momentet më të vështira të jetës së saj.

Këngëtarja ka humbur të ëmën dhe lajmin e ka bërë të ditur nëpërmjet një postimi prekës në Instagram.

Ajo ka publikuar një sfond të zi dhe në të shkruan: “Miq te dashur! Me dhimbje të thellë ju njoftoj se nëna ime e shtrenjtë ndërroj jetë. Varrimi behet sot me 05.11.2019 ne ora 14 ne varrezat e Prishtinë“.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet