Kengetarja shqiptare perjeton humbjen me te madhe

Showbiz

Këngëtarja Kaltrina Selimi është duke përjetuar momentet më të vështira të jetës së saj.

Këngëtarja ka humbur të ëmën dhe lajmin e ka bërë të ditur nëpërmjet një postimi prekës në Instagram.

Ajo ka publikuar një sfond të zi dhe në të shkruan: “Miq te dashur! Me dhimbje të thellë ju njoftoj se nëna ime e shtrenjtë ndërroj jetë. Varrimi behet sot me 05.11.2019 ne ora 14 ne varrezat e Prishtinë“.

 

ME TE LEXUARAT