Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

I dyshuar si ekzekutor i prokurorit Ndoja, ja si u arrestua nipi i deputetit socialist

Policia ka arrestuar sot të dyshuar për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja, nipin e deputetit socialist Rrahman Rraja, Redjan Rraja.

Rraja është arrestuar pasi iu gjetën gjurmët e gjetura në makinën e braktisur në fshatin Shkafanë.

Dyshohet se Redjan Rraja të ketë patur rolin e ekzekutorit në atentatin me tre të plagosur ndaj prokurorit Arjan Ndoji në mbikalimin e Shkozetit.

Po sipas të njëjtave burime, gjurmët e gjetura në makinën tip Benz kanë patur përputhshmëri me shenjat e gishtave të Redjan Rrajas, i cili rezulton i skeduar nga policia për precedentë të mëparshëm penale. Ai u ndalua ndërsa tentonte të largohej nga Shqipëria.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet