Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Atentati ndaj prokurorit/ Redjan Rraja qelloi me kallashnikov ndaj Ndojes

Policia ka tashmë një të arrestuar për atentatin ndaj Prokurorit Arjan Ndoj.

Redjan Rraja dyshohet se është personi që ka qëlluar me kallashnikov drejt makinës së prokurorit Ndoj.

Ndërkohë, kanë qenë shenjat e gishtave tek arma që u gjet në makinën e braktisur në Ishëm që çuan në identifikimin e Rrajës dhe më pas në arrestimin e tij.

Ndërkohë, në orët në vijim pritet të ketë edhe arrestime të tjera./Abcnews

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.