Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Arti shqiptar në zi, ndahet nga jeta aktori i madh Josif Koçi

Është ndarë nga jeta aktori i teatrit të Durrësit, Josif Koci.

Lajmin e ka bërë të ditur faqja e teatrit “Aleksandër Moisiu” në rrjete sociale, ku shpreh ngushëllimet për aktorin e madh familjes dhe gjithë të njohurve.

“Me hidhërim të thellë njoftojmë ndarjen nga jeta të aktorit të Teatri Aleksander Moisiu Durres, Josif Koci. Teatri i shpreh ngushëllimet më të thella familjes dhe gjithë të njohurve”, shkruhet në Facebook-un e teatrit “Aleksandër Moisiu”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet