Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Agron Duka: Politikanet kane frike nga bandat, nuk i permendim emrat!

Disa ditë pas atentatit të ndodhur ndaj prokurorit Arjan Ndoj dhe të ‘fortit të Sukthit’, ish- deputeti Agron Duka ka pranuar që situata në Durrës është shumë e rënduar.

Teksa po flitej për informacionet rreth bandave të lidhura me politikën ndërhyri duke thënë: Informacine kam sa të duash unë. Mund të them banda x dhe y por si përmend.

Keni frikë?- e pyeti Eni Vasili, Agron Dukën.

Po- iu përgjigj Duka.

Do të thotë që politikanët kanë frikë?- e pyeti sërish Eni Vasili.

Po, kanë frikë. A jam unë politikan- tha Duka

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet