Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vetehidhet nga kati i 6-te, nderron jete burri ne Tirane

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Tiranë, ku një 46 vjeçar është vetëhedhur nga kati i 6 i një pallati e si pasojë ka ndërruar jetë.

Sipas njoftimit të policisë, viktima është shtetasi R.K. i cili është vetëhedhur në kushte të rënduara psikologjike.

loading...

Rekomandojme

Njoftimi i Policisë

Rreth orës 12:30 në rrugën “Irfan Tomini”, dyshohet se në kushte të rënduara psikologjike, është vetëhedhur nga kati i 6-të i banesës shtetasi R. K., 46 vjeç, ku si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet