Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Vajza 19-vjeçare vdes duke bere seks ne makine, partneri: Nuk di cfare ndodhi

Një vajze 19-vjeçare vdiq ndërsa po bënte seks me një te ri në makine pas një feste..

Policia, sipas medieve ndërkombëtare, po heton nëse ka të bëjë me një mbidozë të drogës apo ‘seksit të ashpër’, kane percjelle mediat.

Ngjarja ka ndodhur në Nju Xhersi të SHBA-ve, në një parking. Policia tha se vdekja e papritur u konsiderua e dyshimtë dhe se po hetohet për të kuptuar shkakun.

Hetuesit kanë marrë në pyetje mashkullin e moshës në të 20-at, i cili ishte me 19 vjeçaren në makinë.

Ai u tha atyre se si ai dhe adoleshentja kishin marrë ilaçe pa recetë dhe po bënin seks kur ajo humbi vetëdijen, raportoi Daily Voice.

Leave A Reply

Your email address will not be published.