Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tjeter aksident ne zonën e Fushe-Krujes, tre persona ne spital

Një tjetër aksident ka ndodhur mbremjen e te dieles në zonën e Fushë Krujës, dhe pikërisht në aksin e rrugës Fushë Krujë – Kamzë. Tri automjete janë përplasur pranë fshatit Nikel, duke mbetur të plagosur tre persona të cilët janë jashtë rrezikut për jetën.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti, ndërsa policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti rrugor pranë Niklës.

Diten e sotme jane regjistruar disa aksidente në segmentin e rrugës Thumanë – Kamzë me disa persona të plagosur, sikurse kanë shfaqur dhe probleme në lëvizjen e automjeteve në këtë aks.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet