Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ngjarja filmohet nga deshmitaret, biznesmeni digjet i gjalle ne makine

Një 53 vjeçar është dje gur i gjallë në makinën e tij, teksa dëshmitarët kanë filmuar të gjithë skënën e tmer rshme dhe askush nuk ka vrapuar t’i vijë në ndihmë, raporton Unilad.

Biznesmeni Premchand Jain, nga India, ishte duke shkuar në fabrikën e tij rreth orës 10 të së mërkurës, kur makina e tij shpërt heu në fla kë.

Makinat kalonin në vendin e ngjarjes dhe askush nuk mori mundimin të ndalonte dhe ta ndihmonte 53 vjeçarin.

Sipas dëshmitarëve okularë, makina e biznesmenit ishte prishur në autostradë por ai arriti ta rindezë dhe të eci edhe disa metra më tej, deri sa makina shpërt heu, raporton The New Indian Express.

Gjithçka ndodhi shumë shpejt dhe ai nuk mundi të dilte nga makina teksa flakët e dog jën të gjallë.

Kur zja rrfikësit mbërritën në vendngjarje, ishte shumë vonë, por ai mund të kishtë shpëtuar nëse njëri nga kalimtarët do të kishte ndaluar , do th yente xhamin e makinës dhe do e kishtë nxjerrë jashtë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet