Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ndahet nga jeta deputeti i Kosoves, pësoi atak ne zemer

Ndahet nga jeta deputeti i Parlamentit të Kosovës pas një s ulmi në zemër. Bojan Stojanoviq, nga Lista Serbe, po ashtu është edhe zëvendësministër i Financave në Qeverinë e Kosovës.

Ai humbi jetën një natë më parë. Bojan Stojanoviq, ishte kryetari i parë i komunës së Graçanicës, dhe e ka mbajtur atë post deri në dhjetor 2013.

Që nga viti 2008, ai është anëtar i Kuvendit të Prishtinës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet