Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Makina e drejtuar nga nje femer perplaset me borduren, dy pasagjere ne spital

Nje aksident i rende ka ndodhur mbremjen e sotme ne Tirane. Policia tha se rreth orës 18:30 në aksin rrugor Tiranë-Durrës automjeti me drejtuese D. G, ka humbur kontrollin dhe për pasojë është përplasur me bordurën e rrugës.

Si pasojë e përplasjes janë dëmtuar jashtë rrezikut për jetën dy pasagjeret në këtë automjet shtetasja I. H, dhe M.H, të cilat u dërguan në spital për ndihmë mjekesore.

Policia rrugore ndodhet në vendngjarje ku po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të humbjes kontrollit të automjetit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet