Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Kaos ne parlamentin britanik, deputetet bertasin dhe shtrihen ne salle

Debati për mënyrën se si dhe kur Britania do të ndahet nga Bashkimi Evropian ka vazhduar për më shumë se tre vjet dhe nuk ka fund.

Dhe askund nuk ka qenë debati më intensiv sesa në Parlament, ku detyra e kryetarit John Bercow ka qenë mbajtja e qetësisë në sallë, i cili bënte gjatë gjithë kohës thirrje për qetësi.

Siç shihet edhe nga pamjet më poshtë deputetët nuk i kanë kursuer fyerjet, të bërtiturat dhe veprime të tjera.

60 Minutes reports on how Britain's pending divorce from the European Union has dragged out for over three years and interviews the outgoing speaker who tried to maintain order over it all. Sunday, on CBS

60 Minutes reports on how Britain's pending divorce from the European Union has dragged out for over three years and interviews the outgoing speaker who tried to maintain order over it all. Sunday, on CBS https://cbsn.ws/2PH88XT

Gepostet von CBS News am Samstag, 2. November 2019

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet