Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Humb jeten oficeri i Forcave Speciale pasi kreu testimet fizike

Një nënoficer i Forcave Speciale të Kosovës, i cili punonte në batalionin e reagimit të shpejtë në Mitrovicë ka vdekur sot pasi ka kryer testimet fizike.

Vdekjen e 47-vjeçarit është konfirmuar për Gazetën Express nga zyrtari i Ministrisë së Mbrojtjes, Ibrahim Shala.

Express mëson se i ndjeri Baki Ejupi, 45-vjeçar, ka vdekur pas testimeve fizike.

Mësohet se ai është me prejardhje nga Podujeva, mirëpo punonte ne batalionin e reagimit të shpejtë në Mitrovicë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet