Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Blloshmi: Prokurori i plagosur Arjan Ndoja duhet te arrestohet

Atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja ka ngjallur debate te shumta. Nje prej komentuesve Ilirjan Blloshmi, thote se nje prokuror qe shoqerohet me nje kriminel te kerkuar eshte njesoj si ai dhe vendin e ka ne burg.

Nga Ilirjan Blloshmi:
Pra,
Ne Shqiperi nje prokuror qe shoqerohet me nje kriminel. E kjo kalon pa shume zhurme?!
Por,
Ka plasur nje zallamahi ne media ku pyetja kryesore eshte. Kush ishte objekt i atentatit.

Per mua.
Askush mos merret me kete pjese. Nese nje prokuror rri me nje kriminel. Ai eshte kriminel e kaluar kriminelit.

Qe do te thote:
Sapo te sherohen, i mbani ne qeli, beni nje hetim se cfare pazari prishen qe krisi pushka.

E me pas.
I coni ne Peqin, te bejne stazhin atje. Kaq e thjeshte eshte. Mos u merrni me politike.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet