Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Arrestohet autori i trete i grabitjes ne Diber, 1 ende ne kerkim

Në vijim të punës së bërë nga Policia e Dibrës, për kapjen e dy personave të shpallur në kërkim, në lidhje me ngjarjen e ndodhur në fshatin Grykë Nokë, u bë e mundur kapja e njërit prej tyre.

 

Pas informacioneve të marra për vendndodhjen e dy autorëve, Policia e Dibrës në bashkëpunim me atë të Tiranës arrestuan në Bathore shtetasin M.K, 25 vjeç, banues në Kamëz, i dënuar më parë për veprën penale “Prodhim dhe shitje të narkotikëve”.

 

Ndërkohë vijon puna për kapjen e autorit të katërt  për vjedhje me armë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.