Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Arjan Ndoja merret ne pyetje ne spital per atentatin, cfare deklaroi

Arjan Ndoja eshte marre ne pyetje ne spital ne lidhje me atentatin me arme ndaj tij ne zonen e mbikalimit te Shkozetit ne Durres.

Ka qene kolegu i Ndojes, Prokurori i Krimeve të Rënda Anton Martini qe ka marrë në pyetje rreth orës 21:30 te plagosurin, që iu bë atentat pasditen e sotme.

Ende nuk dihet se cfarë ka deklaruar, por gjendja e tij është e stabilizuar dhe jashtë rrezikut per jeten ndersa diten e djeshme mediat kane raportuar se Ndoja mund ti kete identifikuar autoret e ngjarjes.

Por ky moment behet ende i paqarte pasi ne makinen e perdorur nga autoret e cila u gjet mbremjen e djeshme e djegur ne zonen e Gjirit te Lalzit, prvec dy armeve jane gjetur edhe maska qe autoret i kane perdorur gjate atentatit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet