Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Po fliste live me kamera, kengetari humb jeten ne aksident ne Durres

Një aksident me vdekje ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në aksin rrugor Shkozet-Plepa në Durrës.

Makina tip “Renault Clio” ka dalë nga rruga dhe është përplasur më pas me bordurën dhe për pasojë ka humbur jetën shtetasi Erjon Beli.

Viktima ishte nga Kavaja, ndërsa punonte si këngëtar në një lokal nate.

Sipas te dhenave te policise, mesohet se në momentin e aksidentit, i riu dyshohet se po fliste live me kamer në celular me një person tjetër.

Kjo është pista kryesore ku policia ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet