Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

LAJM I FUNDIT/ Aksident i rende ne autostrade, makina futet kundravatje, 3 te plagosur

 

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Milot-Fushë Krujë në afërsi të Thumanës, ku raportohet se 3 persona kanë mbetur të plagosur.

Dy makinat tip “Benz”, janë përplasur me njëra-tjetrën. Një nga automjetet është futur kundravajtje dhe është përplasur me makinën tjetër.

Personat e plagosur janë sjellë me urgjencë në Spitalin e Traumës në Tiranë. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po vijon hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet