Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Kallashe e maska ne makinen e autoreve, Berisha: Arjan Ndoja ruhej me police

Policia njoftoi gjetjen e një makine tip “Benz” ngjyrë gri e braktisur në Shkafanë të Ishmit. Nga të dhënat e para dyshohet se automjeti u përket atentatorëve te mbikalimi i Shkozetit.

Brenda automjetit të gjetur të braktisur në Shkafanë të Ishmit janë gjetur armë dhe maska.

Nderkohe ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar ne faqen e tij zyrtare sulmin ndaj prokurorit. Ai thekson se Arjan Ndoja ka qene ne mbrojtje nga policia.

Postimi i Berishes:
Eleminimi i prokurorit Ndoja lidhet me interesa direkt te Rames dhe mafies se tij ne Kepin e Rodonit.

Policia prej 10 ditesh e kishte ne “mbrojtje” prokurorin armik te Edvinit!

Akuza te renda per Edvin Mafine per atentatin kunder prokurortit Ndoja! sb

Doktorr prokurori Ndoja esht viktime e mafjes se kepit te Rodonit me ne krye vet Edi Ramen. Ai prej me se 10 ditesh ishte ne mbrojtje te shkalles me te larte te policise e cila me sa duket kishte marre detyre te realizoj “masen ekstreme”
qe njoftoj vet Edi Rama ne paralment prandaj ju keni shume te drejte kur shkruani se atentatin e beri mafja qevetitar, kjo situate nuk mund te vazhdoje me keshtu !Kryebanditi me mekembesin e tij lilipud kercenimet qe bene para dy javeve i realizuan me atentatin sot.

Leave A Reply

Your email address will not be published.