Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

“E keni bere si tender”, Sterkaj ‘perplaset me Ramen per Shkodren

Gjate mbledhjes së sotme në selinë e PS-së, ku ka marrë pjesë edhe Rama, është debatuar për emërimet e reja që ende nuk janë bërë.

Debate ka pasur mes Paulin Sterkajt dhe Edi Ramës.

Sterkaj: E keni bëri si tender këtë çështje. Secili çon emrat e vet.

Rama: Nuk e kemi bërë tender.

Musai më ka thënë që i keni çuar nga 7 lista. Kam menduar që ju do ta zgjidhni këtë gjë.

Tani do merrem vetë. Meqë ju nuk i dhatë drejtim. Të hënën mbledhje e posaçme vetëm me Shkodrën për këtë gjë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet