Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Atentati kunder prokurorit Ndoja/ Tentohet te levizet automjeti ne vendngjarje

Një ngjarje e rëndë ka tronditur sot opinionin publik shqiptar dhe qytetin e Durrësit. Një atentat me armë zjarri u shënua kundër prokurorit Arjan Ndoja dhe personave që lëviznin me të në automjet.

Një kamion ka tentuar që të spostojë makinën që ra pre e atentatit. Policët dhe persona të tjerë hasën vështirësi për të lëvizur automjetin.

Ndërsa, më pas ka ardhur një karrotrec për të lëvizur automjetin. Makina që ra pre e plumbave kallashnikov në autostradën Tiranë – Durrës po tentohet të lëvizet, 3 orë e gjysmë pasi ndodhi ngjarja e rëndë. Ndërsa, edhe në vendngjarje ka prezencë të madhe të Policisë së Shtetit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet