Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

“Atentat i mireorganizuar”, Policia ne ndjekje te nje emri te njohur…

Të tjera detaje dalin në dritë nga atentati që ndodhi sot në mbikalimin e Shkozetit, ku i plagosur mbeti i plagosur prokurori Arjan Ndoj, dhe 3 të tjerë, ndërsa 1 person humbi jetën.

Tashmë Krimet e Rënda kanë marrë në dorë çështjen, pasi ka dyshime se ngjarja lidhet me detyrën e Ndojit. Bëhet fjalë për një atentat të mirëorganizuar.

“Po hetohet për çështjen se ngjarja ka lidhje për shkak të detyrës së prokurorit. Nga hetimet e deritanishme flitet për një atentat, makina e prokurorit është qëlluar me armë zjarri. Dyshohet se bëhet fjalë për një personazh problematik rreth zonës së Sukthit, policia është bënë në ndjekje të tij. Ka qenë një anëtar i mirëorgnaizuar. Ndoji më herët ka bërë detyrën e avokatit dhe ka mbrojtur emra të njohur të krimit”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet