Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Sherr ne Top Channel, Ben Blushi largon moderatorin e njohur

Pas dy sezonesh në emisionin “Në shtëpinë tonë”, Florian Agalliu ka vendosur të largohet nga Top Channel. Burime për “revistawho” bënë të ditur se Floriani e ka ndërprerë kontratën televizive dhe duke filluar që nga muaji Janar nuk do e shohim më në Top Channel.

Gjithashtu u bë e ditur se së bashku me Florianin do largohet edhe e shoqja, Renisa Shabani e cila ishte autore e programit.

“Revistawho” ka zbuluar nga burime brenda institucionit se shkak i largimit është bërë një konflikt i Florianit dhe Renisës me drejtorin e përgjithshëm të Top Channel, Ben Blushin.

Tanimë mbetet të shihet se cfare do ndodhe me emisionin “Në shtëpinë tonë”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet