Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Sarande/ Bie ne kontakt me energjine, gruaja nderron jete

Një ngjarje e rëndë është shënuar sonte në Sarandë. Një grua e ka zënë konrrenti dhe për rrjedhojë ka ndërruar jetë.

Ngjarja ndodhi në zonën e quajtur “Lugu i Dardhës”. Gruaja që ka ndërruar jetë quhet Alije Nika nga Memaliaj. Nga kontakti me korrentin ka ngordhur edhe qeni i saj.

Policia është në vendngjarje. Është stakuar energjia elektrike në rrugën e 5-të qytetit dhe në një zonë rreth vendit të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet