Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Noçja e “Big Brother 1” behet nene per here te pare

Ish-banorja e famshme e “Big Brother Albania 1”, Najada Konomi, është bërë nënë për herë të parë.

E njohur nga të gjithë si Noçja, ish-banorja është larguar prej kohësh në Itali, ku jeton me partnerin e saj.

Në qershor të këtij viti, Noçja tregoi në profilin e saj në Instagram se do të bëhej nënë për herë të parë, duke treguar barkun e rrumbullakosur.

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi, sepse vetëm disa orë më parë, ish-banorja dha lajmin e bukur në rrjete sociale.

Ajo zgjodhi disa foto të një çifti të animuar të cilët ishin bërë me fëmijë, për të treguar se ka ardhur në jetë edhe bebushi i saj.

“Momenti më i mirë ndonjëherë”- shkruan Noçja, ndërsa në foton e saj kanë nisur komentet e urimit.

Presim të mësojmë ç’gjini ka fëmija dhe çfarë emri ka zgjedhur Noçja dhe partneri për të.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet