Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

LAJM I FUNDIT/ Betonierja perplas makinen ne Tirane, kaos ne qarkullim

Pak minua më parë një aksident është shënuar në kryqytet ku një betonierë ka përplasur një makinë në zonën e 21 Dhjetorit.

Raportohet paraprakisht se si pasojë e kaksidentit nuk ka viktima ndërsa ende nuk dihet nëse ka persona të plagosur.

Nga fotot e mëposhtme konstatohet se është dëmtuar automjeti që është përplasur ndërsa ky aksident ka shkaktuar trafik të rënduar në rrugë.

Policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendin e ngjarjes ku edhe po hetohet mbi shkaqet dhe rrethanat e këtij aksidenti.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet