Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Deklaroi se u kercenua ne zyren e saj, merret ne mbrojtje Rudina Hajdari

Rudina Hajdari është marrë në mbrojtje nga Garda e Republikës.

Pas deklarimeve në sallën e parlamentit se ishte kërcënuar në zyrën e saj, kuvendi ka vendosur të marrë në mbrojtje Hajdarin.

Sipas të dhënave, deputetes Rudina Hajdari i është vendosur një truprojë.

Gjatë deklarimeve të saj, Hajdari nuk e tregoi se nga kush ishte kërcënuar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet