Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vlore/ Stuhi shiu dhe permbytje, shume zona pa energji elektrike

Qyteti i Vlorës është përfshirë nga stuhi dhe rebeshe shiu këtë të mërkurë.

Si pasojë e reshjeve raportohet se disa zona kanë mbetur pa energji elektrike.

Ndërkohë nga prurjet e shumta te ujit rrezikohet që të shkaktohen dhe permbytje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet