Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Stuhi e rrebeshe shiu ne Vlore, disa zona mbeten pa energji elektrike

Parashikimet e meterologeve duket se kane dale te verteta. Mbremjen e sotme Qyteti i Vlorës është përfshirë nga stuhi dhe rebeshe shiu këtë të mërkurë.

Sipas raportimeve disa zona kanë mbetur pa energji elektrike.

Ne qytet mesohet se ka prani te ujit ne rruge dhe trotuare ndersa nga prurjet e shumta te ujit rrezikohet që të shkaktohen dhe permbytje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet