Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Del video e arrestimit te djalit te El-Çapos, shkaktoi lufte me kartelin

Një video e postuar nga autoritetet meksikane tregon çastin kur Ovidio Guzman, djali i El Çapos, u arrestua për pak kohë nga ushtria meksikane, në fillim të tetorit.

Pamjet janë marrë nga kamera që mbante në trup një nga ushtarët.

Megjithatë, Guzman u lirua menjëherë pasi kartelet sollën dhjetëra njerëz të armatosur që sulmuan ushtrinë me një përballje frontale që shkaktoi tmerr në të gjithë qytetin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet