Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Shtyhet pretenca per Arber Çekajn, shkak, avokati i semure

Gjykata e Krimeve të Rënda ka shtyrë sërish dhënien e pretencës për Arbër Çekjan, biznesmenin e akuzuar për trafikimin e 613 kg kokainë.

Shkak është bërë gjendja shëndetësore e avokatit Maks Haxhia i cili pak javë më parë u shtrua me urgjencë në spital dhe iu nënshtrua një ndërhyrjerje kirurgjikale.

Çekaj fitoi gjykim të shkurtuar pak javë më parë. Arbër Çekaj u esktradua rreth një muaj më parë nga Gjermania.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet