Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aksident ne aksin Elbasan-Librazhd, parakalimi i gabuar per pak iu mori jeten

Një tjetër aksident rrugor është shënuar këtë mbrëmje, këtë radhë në aksin Elbasan-Librazhd.

Një automjet, gjatë një parakalimi të gabuar, është përplasur me trafikndarësen, ndërsa në aksident është përfshirë edhe një tjetër mjet. Për pasojë, janë plagosur tre persona, të cilët fatmirësisht ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Shihet se mjetet janë bërë “përshesh”, në pjesën e përparme. Në aksident janë përfshirë dy mjetet me targa AA 132 PK dhe AA 040 PV.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet