Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Itali/ Aksidenti fatal i merr jetën 38 vjeçarit shqiptar, baba i tre fëmijëve

Një 38 vjeçar shqiptar është përplasur për vdekje mëngjesin e sotëm në Itali.

Aksidenti ka ndodhur në në rrugën bregdetare që lidh Giovinazzo me Molfetën.

Mediat italiane bëjne me dije se shqiptari, baba i tre fëmijeve ka qenë duke udhetuar me biçikletë në kohen që e ka përplasur një makinë, të cilëne drejtonte një grua.

Gruaja, ndaloi dhe njoftoi menjëherë ndihmën e shpejtë, por mjekët konstatuan se përplasja ishte tragjike, pasi shqiptari kishte ndërruar jetë në vend.

Për pasojë gruaja është shoqëruar nga karabinierët, ndërkohë policia po heton për aksidentin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Comments are closed.