Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Shperndaresi i picave qe u godit nga dy makina njeheresh ne Durres

Personi në foto është Ramazan Bata, viktima e aksidentit të së shtunes në Durrës.

Familja e tij kishte ardhur nga Burreli për një jetë më të mirë në qytetin bregdetar. I riu mesohet se punonte si shperndares picash ne qytetin e Durresit.

Ai humbi jetën në një aksident horror në autostradën Tiranë- Durrës,​ ​ në afërsi të një karburanti, në Shkozet, ​ku shtetasi P.T,​ duke ​ drejtuar autobusin është ​ përplasur​ ​me​ motorin e 25-vjeçarit.

Nga kqyrja e kamerave dhe veprimet paraprake rezulton se Bata si pasojë e përplasjes nga autobusi është përplasur edhe me një mjet tjetër i cili e ka spostuar trupin e viktimës nga vendngjarja.

Policia ka arrestuar deri tani dy persona ne lidhje me kete ngjarje.

Leave A Reply

Your email address will not be published.