Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ne ditelindjen e saj, Fatma Methasani zbulon gjinine e bebit

Kjo ishte mënyra më e bukur për ta zbuluar!

Në ditëlindjen e 25-të të saj, Fatma Methasani ka zbuluar gjininë e bebushit që pret të vijë në jetë.

 

Ajo ka publikuar një video ku shfaqet bashkë me Alfion në një motor dhe tymi i tij është blu.

Kjo tregon se dyshja janë në pritje të një djali, i cili do të vijë në jetë së shpejti.

“25-vjetori im i lumtur. Me dy çunat e preferuar, njërin në krah dhe tjetri vjen së shpejti. Ditëlindje plot bekime. Është djalë”, shkruan Fatma në video.

 

 

My Happy 25! ? Me dy cunat e mi të preferuar,njërin në krah dhe tjetri vjen së shpejti! ? #DitelindjePlotBekime #itsaboy p.s thank u

Ditën e sotme në foton e ditëlindjes, Fatma tregoi se sa i ishte rriyur barku deri në këtë përiudhë të shtatzënisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet