Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

U rrahen me shkopa gome ne lokal, arrestohen 2 vlonjatet

Policia e Vlorës ka vënë nën pranga 2 persona, pas një konflikti fizik midis njëri-tjetrit, dhe dy persona të tjerë janë proceduar në gjendje të lirë.

Mbrëmjen e kaluar, në ambientet e një lokali në lagjen “Lef Sallata”, pas një konflikti për motive të dobëta, policia ka arrestuar në flagrancë shtetasin Th,M., 42-vjeç, i dyshuar se gjatë konfliktit ka përdorur shkopa gome, të cilat cilësohen si armë e ftohtë.

Gjithashtu, policia ka arrestuar në flagrancë shtetasin S,Gj., 29-vjeç, pa një kontrolli personal këtij shtetasi iu gjet një sasi lënde narkotike e dyshuar si kanabis sativa.

Gjithashtu, policia ka proceduar në gjendje të lirë shtetasit A.L dhe Xh.A për “Plagosje të lehtë me dashje” pasi kanë goditur fizikisht shtetasin Th.M.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet