Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

E rralle, infermieret motra binjake presin në jetë dy binjake identike ne spitalin ku linden vete

Dy motra binjake identike të cilat punojnë si infermiere kanë pritur në jetë dy vajza binjake identike.

Motrat infermiere identike ndihmuan në shpërndarjen e vajzave identike binjake në të njëjtin spital, ku ata kanë lindur 26 vjet më parë.

Binjakët identikë Tori Drinkard dhe Tara Howard, 26 janë të dy infermierë në një Athinë, Xhorxhia.

Më 25 shtator ata mbajtën vajza binjake identike, Emma dhe Addison Williams.

Përkundër punës në NICU dhe punës dhe lindjes në të njëjtin spital, ishte hera e parë që infermierët kishin bërë një lindje së bashku.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet